200Kg 90mm (3-35/64") x 600mm (24") Lever Clamp 641 DT64190600 by Duratec
Save 9%
DuratecSKU: 8001502
No reviews
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock (69 units), ready to be shipped
Pickup available at Malaga, WA
Usually ready in 24 hours
Description
Features:-
  • Arms made from die cast aluminum
  • Can be converted to spreader
  • Rail made from C45 steel
Additional Information
What's Included