- (1) Rear Handle Chainsaw Case [M18FCHSCASE]
- (1) Detachable Oil Compartment
- (1) Retained Guide Bar Cover
What's Included
Milwaukee Rear Handle Chainsaw Case M18FCHSCASE
Optional Accessories
Recommended Consumables
Spare Parts
Payment & Security
hidden
Estimate shipping
You may also like
Recently viewed
Shop All Sale
Save 50%
Liquid Laminate
15ml Bottle of Acrylic Liquid Laminate
In stockSave 10%
Viking Arm
Viking Arm® Hand Held (One-Handed Assembly Tool) Jack Clamp - Each
In stockSave 20%
Midwest
Offset Aviation Snip 2Pce Set MWT6510C by Midwest *Limited Edition*
In stock, 68 unitsSave 15%
Kincrome
Kincrome 94Pce 1/2" Portable Workshop Tool Kit K1865
In stockSave 47%
Rikon
Rikon 250mm (10″) Benchtop Bandsaw 0.33HP 240V 10-305
In stockSave 20%
Thomas Flinn & Co
Thomas Flinn & Co Two Man Crosscut Saws
In stockSave 14%
Soba
Replica WW1 Stonebridge Brass Folding Candle Trench Lantern
In stockSave 45%
Supatool
Supatool 12V Mini Air Compressor S130100
Only 7 units leftAOS Sale
Kincrome Sale
Save 15%
Kincrome
In stockSave 25%
Kincrome Tool Kit Limited Edition 2025 - Australia P2112 *Unboxed*
Only 10 units leftSave 74%
Steel Line Stopper Kit K8172 by Kincrome
In stock, 43 unitsSave 33%
Kincrome Threadlocker High Strength (2ml) K17263-2
In stock, 88 unitsSave 27%
4.8mm-19mm Universal GROUT-OUT Recipro Saw Blade K21611 by Kincrome *Discontinued*
In stockSave 19%
Kincrome 500mm (20") Heavy Duty Wall Fan KP1010
In stockSave 56%
Kincrome 600mm Claw Pick Up Tool WT042
Only 2 units leftSave 54%
Kincrome 15Pce 1/2" Magnetic Drain Plug Set K8157
Only 11 units leftSave 50%
Kincrome Brake Adjusting Tool 180mm (7") 40022
In stock, 25 unitsSave 28%
In stockSave 18%
Kincrome 45Pce Lok-On Socket Set 3/8" Drive Metric + Imperial K27013
In stockLedlenser
Ledlenser
Ledlenser Intelligent Clip Practical Belt Clip | Multiple Sizes ZL0317
Order In
Save 21%
Ledlenser
Ledlenser P2R Core Penlight ZL502176
Only 1 unit leftShop Woodfast
Woodfast
Woodfast 762mm (30") Swing x 1060mm (40") Between Centres Super Heavy Duty Wood Lathe 3HP WL3040A
In stock
Woodfast
Woodfast 310mm (12") Combination Planer & Thicknesser with Helical Cutterhead 240V PT310A
In stock
Woodfast 410mm (16") Combination Planer & Thicknesser with Helical Cutterhead 240V / 415V PT410A
In stockSave 12%
Woodfast Premium 4Pce Woodturning Tool System & Carbide Insert Cutters WFT70-800
Woodfast 510mm (20") Swing x 915mm (36") Between Centres Heavy Duty Wood Lathe WL520A
In stockSave 4%
Woodfast 315mm (12") 2.6m or 3.2m Sliding Panel Saw 3HP 240V & 5.5HP 415V PS315B
Woodfast 600mm (24") Professional (Industrial) Bandsaw 5.5HP 415V BS600A
Woodfast 400mm (16") Thicknesser with Helical Cutterhead 4HP 240V / 5.5HP 415V TH410A
Woodfast 500mm (20") Professional (industrial) Bandsaw 4HP 415V BS500A
Woodfast 450mm (18") Deluxe Wood / Metal Bandsaw with Electronic Variable Speed 2.5HP 240V BS450A-EVS
In stockShop Woodworking
Save 20%