Bessey Workbench Adapter 16" TW16AW19
BesseySKU: 9303949
No reviews
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
Re-stocking soon
Pickup available at Malaga, WA
Usually ready in 24 hours
Description
Features
  • Accessories for BESSEY TWV and TW clamping elements with 16 hole system
  • Suitable for all common workbenches with a hole system
  • Can be used without tools
  • The stud pin can be changed to use other hole systems
Specifications
  • Bolt ∅ - 16mm
  • Suitable for - 19mm (3/4")
  • Weight Approx. - 0.33kg
Details
Additional Information
What's Included