80mm (3-5/32") x 600mm (24") Quick Action F Clamp DT86180600 by Duratec
DuratecSKU: 8001232
No reviews
Price:
Tax included Shipping calculated at checkout
Stock:
In stock (150 units), ready to be shipped
Pickup available at Malaga, WA
Usually ready in 24 hours
Description
Features:-
  • Optimised spindle design for easier clamping
  • Compliant with German DIN standard
  • Ergonomic bi-material handle for comfortable grip
Additional Information
What's Included